K Matúšovi chodím na vlasy už 15 rokov. Je kreatívny, stále vzdelávajúci sa odborník na vlasy, ktorý dokáže žene poradiť s farbou či strihom , a to aj takým , ktorým príroda nenadelila dokonalú hrivu, ktorú nám ukazujú v reklamách. Konkrétne mne "vypestoval" dlhé vlasy, napriek tomu, že som 40 rokov nosila krátke vlasy a myslela som si, že nemôžem mať nikdy dlhé . Vždy mi poradil so starostlivosťou a vlasovou kozmetikou. V jedo salóne panuje rodinná atmosféra s výbornou kávičkou a zákazníckym servisom. Chcem pochváliť aj asistentku Beátku, ktorá je v salóne nepostrádateľná.

S vďakou stále a vždy spokojná zákazníčka Martina

Vždy profesionálny prístup, nádherne upravené a hlavne zdravé vlasy . Skvelá atmosféra, k tomu výborná kávička. Dlhoročná spokojnosť.

Ďakujem Vladka

Pre mna je navsteva v kadernictve vzdy maly sviatok....Ludia, ktorych mam rada, prijemne prostredie, profesionalny pristup, atmosfera pohody, spolahlivost....preto som VERNA uz roky :-)

Marianna

Patrím ku klientkám, ktoré chodia k Matúšovi už viac ako 10 rokov a nezverila by som svoje vlasy nikomu inému. Za tie roky sme mali možnosť prejsť si spolu rôznymi účesmi, dlhými, krátkymi, melírom či farbou. Po každej návšteve salónu odchádzam oddýchnutá a vysmiata, keďže v salóne panuje vždy priateľská až rodinná atmosféra. Určite by som tento salón odporučila ďalej, čomu svedčí aj fakt, že k Matúšovi chodí dlhé roky aj moja mamina.

Karin

V tomto kaderníctve mi ukázali vlasové nebo!
Myslím, ze ak niekoho práca baví a robí ju s radosťou, tak je to aj vidieť...až tu som prvý krát videla, ako kaderník trpezlivo skúma typ vlasu, tvar tvare a odtieň pokožky, aby výsledok čo najviac ulahodil zákazníčke...to je presne Matúš, dokáže odhadnúť človeka, poradiť, čo komu pristane a odhovoriť od mnohých vlasových katastrof a rovnako tak mnohé vlasové katastrofy aj opraviť ... na tomto mieste sa stretla priateľská povaha s maximálnou profesionalitou ... ja osobne najviac oceňujem používanie TOP produktov, ktoré sú na trhu, a maximálne zohľadňovanie mojej veľmi citlivej vlasovej pokožky, verte mi, nie je to samozrejmosť ...

s pozdravom Ivka

Ak mi chcete nechať vlastnú referenciu, môžete tak spraviť cez Google. Priamo tu