Kérastase Paris

Značka Kérastase Paris je na trhu od roku 1964 a odvtedy si drží prvenstvo vo výrobe exkluzívnych produktov.Vďaka tomuto spojeniu som ako partner a poradca Kerastase dostal možnosť pracovať s tímom profesionálov z celého sveta. Spoločnosť Kerastase Paris má prepracovanú štruktúru školiacich programov pre kaderníkov, čím mi poskytuje možnosť neustáleho rozvoja.

Produkty Kérastase sú známe vysokou koncentráciou účinných látok, čím pri správnej diagnostike klientke prinášajú okamžitý efekt. Pre mňa ako kaderníka je veľmi dôležité, aby som sa mohol spoľahnúť na produkty týkajúce sa či už regenerácie, výživy alebo stylingu.

Všetky výrobky sa dajú kúpiť aj u nás v salóne.

Technológie ako Olaplex a SmartBlond

ktoré stabilizujú medzibunkové väzby v priebehu chemických procesov, AntidotPro vyvinutý v USA, aby chránil vlasovú pokožku, menia tvár našej profesie každý deň. Aj ja som rád, že spolu Vám ich v našom salóne môžeme ponúknuť.

Najčastejšou otázkou s ktorou sa celé tie roky práce kaderníka denne stretávam je ...

"Aké produkty mám používať?"

1. Šampón

Pre mňa ako človeka s veľmi citlivou vlasovou pokožkou je najdôležitejší a teda na prvom mieste určite šampónový kúpeľ (šampón). Už 13 rokov používam Bain Vita dermo-calm. Vďaka čomu moje problémy s vlasovou pokožku úplne zmizli.

šampón Bain Vita dermo-calm

2. Regenerácia

Na druhé miesto by som zaradil regeneračné ampulky FUSIO-DOSE. Ide o vysoko intenzívne vlasové sérum ktoré dokáže navrátiť vlasom stratenú vitalitu, lesk a hĺbkovo regeneruje vlasovú štruktúru. Je to prvá pomoc ak domáce experimenty, pobyt pri mori alebo iné vlasové nehody poškodia vlas.

regeneračné ampulky FUSIO-DOSE

3. TERMOOCHRANNE mliečka

Môžete použiť najkvalitnejší šampón masku alebo regeneračné sérum ale ak vlasy neochránite pred teplom fénu či žehličky, je to ako keby sme sa išli na pláž sa opaľovať bez ochranného krému. Navyše ochranné mliečko nám vlas jemne obalí čím ho chráni pred vlhkom a krepatením. Navyše pre veľmi jemné vlasy sú aj vo forme spreju vďaka čomu vlas nezaťažujú a pomáhajú proti elektrizovaniu.

Termo ochrana vlasu

Ak si neviete dať rady s výberom tej správnej vlasovej kozmetiky,
rád vám poradím osobne u nás v salóne, kde si môžete všetky produkty aj kúpiť.